Reference

ohlasy spokojených svěřenců

Tiziana Baumruková - kapitánka volejbalové reprezentace ČR U19


S Davidem trénujeme téměř rok a půl. Moc mi jako kondiční trenér vyhovuje. Každá z hráček má posilování přizpůsobeno jejím schopnostem, vychází vstříc i individuálním požadavkům hráček. Svoji práci dělá pečlivě a zodpovědně a přitom přijme jakoukoliv diskuzi či připomínky.  

Pavel Nejedlý - profesionální tenisový hráč


S Davidem jsem naprosto spokojen, svým profesionálním přístupem na každém tréninku, jsem výrazně zlepšil mé fyzické a psychické schopnosti a pomáhá mně tak k naplnění mých sportovních cílů. Je to skvělý odborník a dle mého názoru nejlepší kondiční trenér v Brně.  

Monika Světničková - juniorská reprezentantka ČR v badmintonu


S Davidem trenuji již 3 roky a společně jsme prožily moje nejlepší sezóny v životě. Je to ten typ trenéra , který ze mě dokáže dostat maximum a díky němu, jsem se naučila překonávat sama sebe. 

Vašek Šafránek - profesionální tenisový hráč


S Davidem pracuji necelé dva roky. Pod jeho vedením jsem se posunul o několik set míst na světovém žebříčku. Líbí se mi hlavně jeho osobní a pozitivní přístup k tréninkům.

Monika Štěpánová - reprezentantka ČR v plavání


S Davidem trénuji necelý rok a mám díky němu kondičku jako nikdy předtím. Při tréninku ve vodě cítím, že jsem zesílila a trénování s ním se stalo jednou z velmi důležitých součástí mé sportovní přípravy. Již po necelém roce spolupráce jsem dosáhla svého dosavadního největšího úspěchu a těším se, co ještě dokážeme a společně s mým plaveckým trenérem Jiřím Vlčkem se budeme těšit z dosažených úspěchů  

Roman Houbal - kapitán florbalového týmu mužů FBŠ Hattrick Brno


S Davidem jsem se seznamil v roce 2013. Je to trenér, který fyzické kondici velice rozumí a umí své svěřence připravit tak jak je to nejlepé možné. Musím říct, že pod vedením Davida jsem sice zažil nejkrutější a nejnámahavější letní přípravu, ale byl jsem po fyzické stránce do sezóny dokonale připraven. Díky jeho přípravám se mi vyhybají zranění.